Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645314153 |
| Termékkód: | 19400 |
| Gyártási kód: | 007-00223 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Peppa Pig |
| Súly: | 0,270 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645314153 |
| Termékkód: | 19400 |
| Gyártási kód: | 007-00223 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Peppa Pig |
| Súly: | 0,270 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
2 800 Ft Áfá - val
8 750 Ft Áfá - val
6 840 Ft Áfá - val
4 350 Ft Áfá - val
5 250 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
8 750 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
5 660 Ft Áfá - val
3 890 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
3 070 Ft Áfá - val
3 610 Ft Áfá - val
3 700 Ft Áfá - val
5 290 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
3 460 Ft Áfá - val
5 640 Ft Áfá - val
5 640 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
4 760 Ft Áfá - val
11 910 Ft Áfá - val
Új hozzászólás