Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645298958 |
| Termékkód: | 19112 |
| Gyártási kód: | 007-3786 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Peppa Pig |
| Súly: | 0,190 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645298958 |
| Termékkód: | 19112 |
| Gyártási kód: | 007-3786 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Peppa Pig |
| Súly: | 0,190 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
8 750 Ft Áfá - val
6 840 Ft Áfá - val
4 350 Ft Áfá - val
5 250 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
6 160 Ft Áfá - val
5 890 Ft Áfá - val
1 790 Ft Áfá - val
6 180 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val
3 890 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
3 070 Ft Áfá - val
3 610 Ft Áfá - val
3 460 Ft Áfá - val
5 640 Ft Áfá - val
5 640 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
4 760 Ft Áfá - val
Új hozzászólás