Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645310797 |
| Termékkód: | 19353 |
| Gyártási kód: | 905-4923 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Fekete |
| Licenc: | Barbie |
| Súly: | 0,350 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645310797 |
| Termékkód: | 19353 |
| Gyártási kód: | 905-4923 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Fekete |
| Licenc: | Barbie |
| Súly: | 0,350 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
6 170 Ft Áfá - val
6 170 Ft Áfá - val
2 510 Ft Áfá - val
6 490 Ft Áfá - val
1 880 Ft Áfá - val
6 190 Ft Áfá - val
6 470 Ft Áfá - val
3 550 Ft Áfá - val
6 020 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
6 020 Ft Áfá - val
5 940 Ft Áfá - val
5 840 Ft Áfá - val
8 350 Ft Áfá - val
5 840 Ft Áfá - val
4 090 Ft Áfá - val
5 840 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
8 040 Ft Áfá - val
8 040 Ft Áfá - val
9 080 Ft Áfá - val
6 700 Ft Áfá - val
4 250 Ft Áfá - val
5 570 Ft Áfá - val
3 800 Ft Áfá - val
10 190 Ft Áfá - val
10 190 Ft Áfá - val
14 270 Ft Áfá - val
7 100 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
2 450 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
3 670 Ft Áfá - val
12 510 Ft Áfá - val
6 100 Ft Áfá - val
6 020 Ft Áfá - val
Új hozzászólás