Kiegészítő információk
| EAN: | 8435631355748 |
| Termékkód: | 19616 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Gabby's Dollhouse |
| Súly: | 0,296 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Mister Licence |
| EAN: | 8435631355748 |
| Termékkód: | 19616 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Gabby's Dollhouse |
| Súly: | 0,296 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Mister Licence |
3 980 Ft Áfá - val
3 860 Ft Áfá - val
4 070 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
5 280 Ft Áfá - val
5 800 Ft Áfá - val
5 370 Ft Áfá - val
5 940 Ft Áfá - val
4 070 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
5 800 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
3 740 Ft Áfá - val
5 960 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
3 740 Ft Áfá - val
3 880 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
5 160 Ft Áfá - val
3 800 Ft Áfá - val
3 260 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
5 370 Ft Áfá - val
Új hozzászólás