Kiegészítő információk
| EAN: | 8435631351047 |
| Termékkód: | 19614 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Súly: | 0,294 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Mister Licence |
| EAN: | 8435631351047 |
| Termékkód: | 19614 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Súly: | 0,294 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Mister Licence |
3 940 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
5 010 Ft Áfá - val
4 050 Ft Áfá - val
4 050 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 820 Ft Áfá - val
3 260 Ft Áfá - val
3 260 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
6 520 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
4 730 Ft Áfá - val
4 020 Ft Áfá - val
5 370 Ft Áfá - val
5 370 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
4 930 Ft Áfá - val
4 930 Ft Áfá - val
4 070 Ft Áfá - val
3 860 Ft Áfá - val
3 740 Ft Áfá - val
3 880 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
5 160 Ft Áfá - val
3 800 Ft Áfá - val
3 260 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
6 130 Ft Áfá - val
Új hozzászólás