Kiegészítő információk
| EAN: | 5904302548879 |
| Termékkód: | 19662 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 110 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | SpongeBob SquarePants |
| Súly: | 0,380 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Carbotex |
| EAN: | 5904302548879 |
| Termékkód: | 19662 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 110 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | SpongeBob SquarePants |
| Súly: | 0,380 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Carbotex |
3 750 Ft Áfá - val
3 870 Ft Áfá - val
4 080 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
6 320 Ft Áfá - val
6 530 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
5 010 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
4 060 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
4 060 Ft Áfá - val
3 870 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
2 060 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
5 170 Ft Áfá - val
3 810 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
Új hozzászólás