Kiegészítő információk
| EAN: | 3700653517081 |
| Termékkód: | 6219 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Lila |
| Licenc: | Soy Luna |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,172 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
| EAN: | 3700653517081 |
| Termékkód: | 6219 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Lila |
| Licenc: | Soy Luna |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,172 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
1 200 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
2 990 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
Új hozzászólás