Kiegészítő információk
| EAN: | 8030310279379 |
| Termékkód: | 721 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42,5 cm |
| Magasság: | 50 cm |
| Szín: | Zöld |
| Súly: | 0,050 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Itati |
| EAN: | 8030310279379 |
| Termékkód: | 721 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42,5 cm |
| Magasság: | 50 cm |
| Szín: | Zöld |
| Súly: | 0,050 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Itati |
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 150 Ft Áfá - val
1 200 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
4 350 Ft Áfá - val
1 870 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
Új hozzászólás