Kiegészítő információk
| EAN: | 8030310282188 |
| Termékkód: | 858 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42,5 cm |
| Magasság: | 50 cm |
| Szín: | Piros |
| Licenc: | Little Red Riding Hood |
| Súly: | 0,050 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Itati |
| EAN: | 8030310282188 |
| Termékkód: | 858 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42,5 cm |
| Magasság: | 50 cm |
| Szín: | Piros |
| Licenc: | Little Red Riding Hood |
| Súly: | 0,050 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Itati |
3 330 Ft Áfá - val
3 330 Ft Áfá - val
3 100 Ft Áfá - val
1 190 Ft Áfá - val
1 840 Ft Áfá - val
3 900 Ft Áfá - val
3 770 Ft Áfá - val
3 900 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
2 950 Ft Áfá - val
3 140 Ft Áfá - val
3 330 Ft Áfá - val
Új hozzászólás