Kiegészítő információk
| EAN: | 5995228129358 |
| Termékkód: | 19730 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 48 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Gabby's Dollhouse |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,080 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Jerry Fabrics |
| EAN: | 5995228129358 |
| Termékkód: | 19730 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 48 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Gabby's Dollhouse |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,080 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Jerry Fabrics |
2 970 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
2 970 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 430 Ft Áfá - val
3 240 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 360 Ft Áfá - val
3 360 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
1 200 Ft Áfá - val
3 120 Ft Áfá - val
4 320 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
2 280 Ft Áfá - val
3 800 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
2 970 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
3 160 Ft Áfá - val
Új hozzászólás