Kiegészítő információk
| EAN: | 4029811279685 |
| Termékkód: | 15746 |
| Gyártási kód: | 78/4021 |
| Anyag: | Kerámia |
| Szélesség: | 12 cm |
| Magasság: | 10 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Súly: | 0,417 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811279685 |
| Termékkód: | 15746 |
| Gyártási kód: | 78/4021 |
| Anyag: | Kerámia |
| Szélesség: | 12 cm |
| Magasság: | 10 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Súly: | 0,417 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
2 750 Ft Áfá - val
3 500 Ft Áfá - val
4 300 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 120 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
10 900 Ft Áfá - val
6 850 Ft Áfá - val
9 510 Ft Áfá - val
7 310 Ft Áfá - val
4 190 Ft Áfá - val
3 140 Ft Áfá - val
7 080 Ft Áfá - val
7 080 Ft Áfá - val
9 350 Ft Áfá - val
1 910 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
3 060 Ft Áfá - val
4 630 Ft Áfá - val
5 780 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
1 530 Ft Áfá - val
5 090 Ft Áfá - val
5 090 Ft Áfá - val
10 020 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
Új hozzászólás