Kiegészítő információk
| EAN: | 4029811368938 |
| Termékkód: | 15747 |
| Anyag: | Műanyag |
| Szélesség: | 12 cm |
| Magasság: | 12 cm |
| Mélység: | 5 cm |
| Szín: | Piros |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,100 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811368938 |
| Termékkód: | 15747 |
| Anyag: | Műanyag |
| Szélesség: | 12 cm |
| Magasság: | 12 cm |
| Mélység: | 5 cm |
| Szín: | Piros |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,100 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
2 750 Ft Áfá - val
3 500 Ft Áfá - val
4 300 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 120 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
10 450 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
3 520 Ft Áfá - val
2 540 Ft Áfá - val
5 890 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
5 220 Ft Áfá - val
5 680 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
5 820 Ft Áfá - val
5 820 Ft Áfá - val
2 600 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
5 890 Ft Áfá - val
Új hozzászólás