Kiegészítő információk
| EAN: | 5714710008045 |
| Termékkód: | 17658 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 48 cm |
| Magasság: | 54 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,082 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
| EAN: | 5714710008045 |
| Termékkód: | 17658 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 48 cm |
| Magasság: | 54 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,082 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
1 200 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 670 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
Új hozzászólás