Kiegészítő információk
| EAN: | 5714710008236 |
| Termékkód: | 17840 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,084 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
| EAN: | 5714710008236 |
| Termékkód: | 17840 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,084 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
3 930 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
4 320 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
2 280 Ft Áfá - val
3 800 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
3 930 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
3 360 Ft Áfá - val
3 360 Ft Áfá - val
3 320 Ft Áfá - val
3 650 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 360 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 360 Ft Áfá - val
3 360 Ft Áfá - val
Új hozzászólás