Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645286856 |
| Termékkód: | 18879 |
| Gyártási kód: | 785-2587 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,244 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645286856 |
| Termékkód: | 18879 |
| Gyártási kód: | 785-2587 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,244 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 290 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
5 010 Ft Áfá - val
7 150 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
2 390 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val
6 980 Ft Áfá - val
7 810 Ft Áfá - val
3 500 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
3 280 Ft Áfá - val
6 200 Ft Áfá - val
Új hozzászólás