Kiegészítő információk
| EAN: | 8435333829967 |
| Termékkód: | 16135 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 20 cm |
| Magasság: | 25 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,124 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
| EAN: | 8435333829967 |
| Termékkód: | 16135 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 20 cm |
| Magasság: | 25 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,124 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
2 380 Ft Áfá - val
5 460 Ft Áfá - val
5 170 Ft Áfá - val
7 380 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
3 130 Ft Áfá - val
3 250 Ft Áfá - val
6 500 Ft Áfá - val Árengedmény 50%
6 500 Ft Áfá - val
2 470 Ft Áfá - val
2 050 Ft Áfá - val
3 390 Ft Áfá - val
6 160 Ft Áfá - val
2 050 Ft Áfá - val
5 740 Ft Áfá - val
7 200 Ft Áfá - val
8 060 Ft Áfá - val
3 610 Ft Áfá - val
6 400 Ft Áfá - val
Új hozzászólás