Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645304680 |
| Termékkód: | 19412 |
| Gyártási kód: | 785-4342 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645304680 |
| Termékkód: | 19412 |
| Gyártási kód: | 785-4342 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 010 Ft Áfá - val
7 150 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
3 030 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
5 970 Ft Áfá - val
5 290 Ft Áfá - val
4 970 Ft Áfá - val
7 090 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
4 230 Ft Áfá - val
7 060 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
5 290 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
6 570 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
3 750 Ft Áfá - val
6 260 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
6 060 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
4 010 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
6 980 Ft Áfá - val
7 810 Ft Áfá - val
3 500 Ft Áfá - val
3 280 Ft Áfá - val
6 200 Ft Áfá - val
Új hozzászólás