Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645298934 |
| Termékkód: | 18330 |
| Gyártási kód: | 785-3784 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,166 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645298934 |
| Termékkód: | 18330 |
| Gyártási kód: | 785-3784 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,166 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
4 970 Ft Áfá - val
7 100 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
2 370 Ft Áfá - val
5 250 Ft Áfá - val
3 260 Ft Áfá - val
5 920 Ft Áfá - val
5 610 Ft Áfá - val
6 110 Ft Áfá - val
3 080 Ft Áfá - val
3 010 Ft Áfá - val
2 780 Ft Áfá - val
2 780 Ft Áfá - val
5 520 Ft Áfá - val
6 920 Ft Áfá - val
7 750 Ft Áfá - val
3 470 Ft Áfá - val
6 150 Ft Áfá - val
Új hozzászólás