Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645303614 |
| Termékkód: | 19201 |
| Gyártási kód: | 040-4229 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Szürke |
| Licenc: | Miffy |
| Súly: | 0,250 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645303614 |
| Termékkód: | 19201 |
| Gyártási kód: | 040-4229 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Szürke |
| Licenc: | Miffy |
| Súly: | 0,250 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 870 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
6 180 Ft Áfá - val
6 160 Ft Áfá - val
5 890 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
1 790 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
8 750 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
5 660 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val
7 950 Ft Áfá - val
7 660 Ft Áfá - val
7 660 Ft Áfá - val
8 650 Ft Áfá - val
6 370 Ft Áfá - val
4 040 Ft Áfá - val
6 370 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
3 110 Ft Áfá - val
3 500 Ft Áfá - val
11 910 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
Új hozzászólás