Kiegészítő információk
| EAN: | 8021785546882 |
| Termékkód: | 16224 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Narancssárga, Sárga |
| Licenc: | Cars |
| Súly: | 0,188 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Textiel Trade |
| EAN: | 8021785546882 |
| Termékkód: | 16224 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Narancssárga, Sárga |
| Licenc: | Cars |
| Súly: | 0,188 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Textiel Trade |
2 240 Ft Áfá - val
1 950 Ft Áfá - val
1 530 Ft Áfá - val
1 760 Ft Áfá - val
2 350 Ft Áfá - val
2 350 Ft Áfá - val
2 350 Ft Áfá - val
5 700 Ft Áfá - val
6 500 Ft Áfá - val
3 060 Ft Áfá - val
5 620 Ft Áfá - val
7 120 Ft Áfá - val
6 560 Ft Áfá - val
Új hozzászólás