Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645280472 |
| Termékkód: | 17495 |
| Gyártási kód: | 760-1796 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Fekete |
| Licenc: | Cars |
| Súly: | 0,200 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645280472 |
| Termékkód: | 17495 |
| Gyártási kód: | 760-1796 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Fekete |
| Licenc: | Cars |
| Súly: | 0,200 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
2 540 Ft Áfá - val
6 600 Ft Áfá - val
3 100 Ft Áfá - val
5 680 Ft Áfá - val
7 220 Ft Áfá - val
5 780 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
9 530 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
7 140 Ft Áfá - val
8 670 Ft Áfá - val
9 740 Ft Áfá - val
10 320 Ft Áfá - val
6 670 Ft Áfá - val
8 340 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
9 470 Ft Áfá - val
10 260 Ft Áfá - val
11 850 Ft Áfá - val
6 650 Ft Áfá - val
Új hozzászólás