Kiegészítő információk
| EAN: | 5999100350182 |
| Termékkód: | 19532 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 150 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Lilo & Stitch |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Exity |
| EAN: | 5999100350182 |
| Termékkód: | 19532 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 150 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Lilo & Stitch |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Exity |
3 270 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
4 060 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
4 020 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
4 060 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
6 530 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
4 740 Ft Áfá - val
6 320 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
5 290 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
4 080 Ft Áfá - val
4 120 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
5 010 Ft Áfá - val
3 870 Ft Áfá - val
3 750 Ft Áfá - val
3 890 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
5 170 Ft Áfá - val
3 810 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
6 140 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
Új hozzászólás