Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645291683 |
| Termékkód: | 18759 |
| Gyártási kód: | 040-3170 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Miffy |
| Súly: | 0,250 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645291683 |
| Termékkód: | 18759 |
| Gyártási kód: | 040-3170 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Miffy |
| Súly: | 0,250 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 870 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
1 790 Ft Áfá - val
5 890 Ft Áfá - val
6 570 Ft Áfá - val
3 110 Ft Áfá - val
5 690 Ft Áfá - val
1 980 Ft Áfá - val
4 350 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
5 090 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
6 180 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 010 Ft Áfá - val
2 800 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
12 910 Ft Áfá - val
2 490 Ft Áfá - val
3 110 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
5 950 Ft Áfá - val
8 750 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
5 660 Ft Áfá - val
7 950 Ft Áfá - val
7 660 Ft Áfá - val
7 660 Ft Áfá - val
8 650 Ft Áfá - val
6 370 Ft Áfá - val
4 040 Ft Áfá - val
6 370 Ft Áfá - val
9 700 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
3 110 Ft Áfá - val
3 500 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
11 910 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
Új hozzászólás