Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645233348 |
| Termékkód: | 16632 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 20 cm |
| Magasság: | 23 cm |
| Mélység: | 5 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Finding Dory |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645233348 |
| Termékkód: | 16632 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 20 cm |
| Magasság: | 23 cm |
| Mélység: | 5 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Finding Dory |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
4 310 Ft Áfá - val
3 010 Ft Áfá - val
4 810 Ft Áfá - val
4 960 Ft Áfá - val
7 080 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
4 010 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
4 230 Ft Áfá - val
7 040 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
3 750 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
2 480 Ft Áfá - val
3 100 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
5 940 Ft Áfá - val
5 800 Ft Áfá - val
6 560 Ft Áfá - val
6 050 Ft Áfá - val
7 350 Ft Áfá - val
6 290 Ft Áfá - val
5 280 Ft Áfá - val
6 600 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
6 750 Ft Áfá - val
Új hozzászólás