Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645307155 |
| Termékkód: | 19135 |
| Gyártási kód: | 753-4573 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Lila, Kék |
| Licenc: | Wish |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645307155 |
| Termékkód: | 19135 |
| Gyártási kód: | 753-4573 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Lila, Kék |
| Licenc: | Wish |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
6 300 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
6 160 Ft Áfá - val
5 890 Ft Áfá - val
1 790 Ft Áfá - val
6 180 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
7 370 Ft Áfá - val
5 290 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
4 010 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
6 300 Ft Áfá - val
12 910 Ft Áfá - val
12 910 Ft Áfá - val
2 490 Ft Áfá - val
3 110 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
6 760 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
2 800 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val
6 670 Ft Áfá - val
9 520 Ft Áfá - val
6 860 Ft Áfá - val
3 580 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
7 850 Ft Áfá - val
Új hozzászólás