Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645300415 |
| Termékkód: | 18738 |
| Gyártási kód: | 770-3920 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Marie |
| Súly: | 0,224 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645300415 |
| Termékkód: | 18738 |
| Gyártási kód: | 770-3920 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Marie |
| Súly: | 0,224 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
4 170 Ft Áfá - val
6 940 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
6 470 Ft Áfá - val
7 250 Ft Áfá - val
6 980 Ft Áfá - val
4 890 Ft Áfá - val
6 980 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
5 070 Ft Áfá - val
5 200 Ft Áfá - val
6 500 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
6 080 Ft Áfá - val
6 060 Ft Áfá - val
3 950 Ft Áfá - val
5 640 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
5 850 Ft Áfá - val
3 700 Ft Áfá - val
6 160 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
12 700 Ft Áfá - val
6 660 Ft Áfá - val
7 310 Ft Áfá - val
5 300 Ft Áfá - val
2 750 Ft Áfá - val
5 470 Ft Áfá - val
5 070 Ft Áfá - val
6 500 Ft Áfá - val
6 560 Ft Áfá - val
6 830 Ft Áfá - val
9 370 Ft Áfá - val
6 750 Ft Áfá - val
3 520 Ft Áfá - val
2 350 Ft Áfá - val
7 730 Ft Áfá - val
Új hozzászólás