Kiegészítő információk
| EAN: | 8435507844161 |
| Termékkód: | 16838 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,160 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
| EAN: | 8435507844161 |
| Termékkód: | 16838 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,160 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
3 960 Ft Áfá - val
1 200 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
4 350 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
2 300 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
Új hozzászólás