Kiegészítő információk
| EAN: | 8435507853637 |
| Termékkód: | 17396 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Barna |
| Licenc: | The Lion King |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,156 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
| EAN: | 8435507853637 |
| Termékkód: | 17396 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Barna |
| Licenc: | The Lion King |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,156 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
4 350 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
1 870 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 670 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
Új hozzászólás