Kiegészítő információk
| EAN: | 4007698200770 |
| Termékkód: | 17203 |
| Gyártási kód: | 10020077 |
| Anyag: | Poliészter gyanta |
| Szélesség: | 16 cm |
| Magasság: | 9 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Piros |
| Súly: | 0,420 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | G.Wurm |
| EAN: | 4007698200770 |
| Termékkód: | 17203 |
| Gyártási kód: | 10020077 |
| Anyag: | Poliészter gyanta |
| Szélesség: | 16 cm |
| Magasság: | 9 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Piros |
| Súly: | 0,420 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | G.Wurm |
9 510 Ft Áfá - val
7 420 Ft Áfá - val
10 020 Ft Áfá - val
6 850 Ft Áfá - val
10 900 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
3 120 Ft Áfá - val
6 490 Ft Áfá - val
5 260 Ft Áfá - val
10 450 Ft Áfá - val
2 540 Ft Áfá - val
5 890 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
5 220 Ft Áfá - val
5 680 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
7 210 Ft Áfá - val
5 820 Ft Áfá - val
5 820 Ft Áfá - val
10 020 Ft Áfá - val
2 600 Ft Áfá - val
5 890 Ft Áfá - val
Új hozzászólás