Kiegészítő információk
| EAN: | 4007698127862 |
| Termékkód: | 16685 |
| Gyártási kód: | 10012786 |
| Anyag: | Poliészter gyanta |
| Szélesség: | 21 cm |
| Magasság: | 13 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Piros |
| Súly: | 0,600 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | G.Wurm |
| EAN: | 4007698127862 |
| Termékkód: | 16685 |
| Gyártási kód: | 10012786 |
| Anyag: | Poliészter gyanta |
| Szélesség: | 21 cm |
| Magasság: | 13 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Piros |
| Súly: | 0,600 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | G.Wurm |
10 020 Ft Áfá - val
2 750 Ft Áfá - val
3 520 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
6 850 Ft Áfá - val
9 510 Ft Áfá - val
7 310 Ft Áfá - val
7 420 Ft Áfá - val
6 810 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
9 350 Ft Áfá - val
4 190 Ft Áfá - val
4 300 Ft Áfá - val
6 560 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
10 020 Ft Áfá - val
2 600 Ft Áfá - val
Új hozzászólás