Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645300910 |
| Termékkód: | 19173 |
| Gyártási kód: | 204-3960 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Szürke |
| Licenc: | Avengers |
| Súly: | 0,250 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645300910 |
| Termékkód: | 19173 |
| Gyártási kód: | 204-3960 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Szürke |
| Licenc: | Avengers |
| Súly: | 0,250 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 720 Ft Áfá - val
9 530 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
6 560 Ft Áfá - val
5 680 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
2 270 Ft Áfá - val
5 220 Ft Áfá - val
10 320 Ft Áfá - val
11 850 Ft Áfá - val
10 260 Ft Áfá - val
6 670 Ft Áfá - val
8 340 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
9 470 Ft Áfá - val
9 530 Ft Áfá - val
5 800 Ft Áfá - val
8 630 Ft Áfá - val
4 440 Ft Áfá - val
5 550 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
6 850 Ft Áfá - val
9 740 Ft Áfá - val
6 050 Ft Áfá - val
8 730 Ft Áfá - val
8 670 Ft Áfá - val
5 940 Ft Áfá - val
6 290 Ft Áfá - val
8 610 Ft Áfá - val
5 700 Ft Áfá - val
2 720 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
6 310 Ft Áfá - val
3 490 Ft Áfá - val
7 550 Ft Áfá - val
9 470 Ft Áfá - val
8 630 Ft Áfá - val
Új hozzászólás