Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645297067 |
| Termékkód: | 18260 |
| Gyártási kód: | 204-3613 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 43 cm |
| Mélység: | 14 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Marvel |
| Súly: | 0,370 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645297067 |
| Termékkód: | 18260 |
| Gyártási kód: | 204-3613 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 43 cm |
| Mélység: | 14 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Marvel |
| Súly: | 0,370 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
6 690 Ft Áfá - val
8 360 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
6 570 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
5 230 Ft Áfá - val
10 280 Ft Áfá - val
9 480 Ft Áfá - val
11 880 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
7 150 Ft Áfá - val
9 540 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
8 650 Ft Áfá - val
6 860 Ft Áfá - val
9 760 Ft Áfá - val
6 060 Ft Áfá - val
8 750 Ft Áfá - val
8 690 Ft Áfá - val
8 630 Ft Áfá - val
5 710 Ft Áfá - val
2 720 Ft Áfá - val
7 560 Ft Áfá - val
9 480 Ft Áfá - val
8 650 Ft Áfá - val
Új hozzászólás