Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645305229 |
| Termékkód: | 19406 |
| Gyártási kód: | 202-4396 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 27 cm |
| Magasság: | 35 cm |
| Mélység: | 18 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Avengers |
| Súly: | 0,380 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645305229 |
| Termékkód: | 19406 |
| Gyártási kód: | 202-4396 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 27 cm |
| Magasság: | 35 cm |
| Mélység: | 18 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Avengers |
| Súly: | 0,380 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
6 060 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
9 540 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
7 150 Ft Áfá - val
6 860 Ft Áfá - val
9 540 Ft Áfá - val
5 230 Ft Áfá - val
2 270 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
4 450 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
2 390 Ft Áfá - val
5 690 Ft Áfá - val
6 570 Ft Áfá - val
9 760 Ft Áfá - val
10 340 Ft Áfá - val
11 880 Ft Áfá - val
10 280 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
8 360 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
9 480 Ft Áfá - val
8 690 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
6 260 Ft Áfá - val
3 500 Ft Áfá - val
9 480 Ft Áfá - val
8 650 Ft Áfá - val
7 560 Ft Áfá - val
Új hozzászólás