Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645309555 |
| Termékkód: | 19357 |
| Gyártási kód: | 705-4799 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Zöld |
| Licenc: | The Lion King |
| Súly: | 0,210 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645309555 |
| Termékkód: | 19357 |
| Gyártási kód: | 705-4799 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Zöld |
| Licenc: | The Lion King |
| Súly: | 0,210 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
4 010 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
3 750 Ft Áfá - val
6 260 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
4 970 Ft Áfá - val
7 090 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
5 290 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
6 300 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
7 370 Ft Áfá - val
6 060 Ft Áfá - val
4 230 Ft Áfá - val
7 060 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
6 570 Ft Áfá - val
2 490 Ft Áfá - val
3 110 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
6 760 Ft Áfá - val
7 420 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
2 800 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
6 670 Ft Áfá - val
6 940 Ft Áfá - val
6 860 Ft Áfá - val
3 580 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
5 640 Ft Áfá - val
7 850 Ft Áfá - val
Új hozzászólás