Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645315976 |
| Termékkód: | 19459 |
| Gyártási kód: | 202-00375 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Szürke |
| Licenc: | Avengers |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645315976 |
| Termékkód: | 19459 |
| Gyártási kód: | 202-00375 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Szürke |
| Licenc: | Avengers |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
8 690 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
9 540 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
7 150 Ft Áfá - val
6 860 Ft Áfá - val
9 540 Ft Áfá - val
6 060 Ft Áfá - val
5 230 Ft Áfá - val
2 270 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
4 450 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
2 390 Ft Áfá - val
5 690 Ft Áfá - val
8 750 Ft Áfá - val
6 570 Ft Áfá - val
8 630 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
6 260 Ft Áfá - val
3 500 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
9 480 Ft Áfá - val
8 650 Ft Áfá - val
7 560 Ft Áfá - val
Új hozzászólás