Kiegészítő információk
| EAN: | 8021785418127 |
| Termékkód: | 16216 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22,5 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Avengers |
| Súly: | 0,160 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Textiel Trade |
| EAN: | 8021785418127 |
| Termékkód: | 16216 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22,5 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Avengers |
| Súly: | 0,160 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Textiel Trade |
2 240 Ft Áfá - val
5 610 Ft Áfá - val
2 350 Ft Áfá - val
10 830 Ft Áfá - val
5 700 Ft Áfá - val
6 500 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 060 Ft Áfá - val
5 470 Ft Áfá - val
9 330 Ft Áfá - val
6 470 Ft Áfá - val
10 120 Ft Áfá - val
2 980 Ft Áfá - val
5 150 Ft Áfá - val
2 510 Ft Áfá - val
11 690 Ft Áfá - val
2 300 Ft Áfá - val
7 040 Ft Áfá - val
5 640 Ft Áfá - val
9 390 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
9 390 Ft Áfá - val
8 510 Ft Áfá - val
4 380 Ft Áfá - val
5 470 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
6 750 Ft Áfá - val
1 950 Ft Áfá - val
9 600 Ft Áfá - val
5 970 Ft Áfá - val
8 610 Ft Áfá - val
8 550 Ft Áfá - val
5 850 Ft Áfá - val
6 200 Ft Áfá - val
9 330 Ft Áfá - val
7 440 Ft Áfá - val
8 510 Ft Áfá - val
Új hozzászólás