Kiegészítő információk
| EAN: | 4029811442935 |
| Termékkód: | 16604 |
| Gyártási kód: | 144343 |
| Anyag: | Kerámia |
| Szélesség: | 14,5 cm |
| Magasság: | 13 cm |
| Szín: | Sárga |
| Súly: | 0,390 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811442935 |
| Termékkód: | 16604 |
| Gyártási kód: | 144343 |
| Anyag: | Kerámia |
| Szélesség: | 14,5 cm |
| Magasság: | 13 cm |
| Szín: | Sárga |
| Súly: | 0,390 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
3 520 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
1 910 Ft Áfá - val
2 750 Ft Áfá - val
4 300 Ft Áfá - val
10 900 Ft Áfá - val
6 850 Ft Áfá - val
7 310 Ft Áfá - val
3 140 Ft Áfá - val
7 080 Ft Áfá - val
7 080 Ft Áfá - val
3 620 Ft Áfá - val
3 060 Ft Áfá - val
3 630 Ft Áfá - val
5 260 Ft Áfá - val
4 630 Ft Áfá - val
5 780 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
1 530 Ft Áfá - val
5 090 Ft Áfá - val
5 090 Ft Áfá - val
2 600 Ft Áfá - val
Új hozzászólás